Shine Model Management

  Shine Istanbul Model Management


  Modeling Agencies in IstanbulIstanbulKagithane
  Park Sk. No10


  Biz Türkiye’deki özellikle bazı tanınmış isimler ve başarılı yüzleri temsil eden en iyi mankenlik ve oyuncu ajansıyız. Bizim prensibimiz dürüstlük, güvenilirlik ve hizmet üzerine kurulmuştur. Türkiye’nin en seçkin üretim, reklam ve yapım firmalarıyla çalışamaktayız. Ekibimiz Türkiye’de mankenlik ve oyunculuk endüstrisinin seçkin bir santrali olarak başarılar kaydetmektedir. Ve biz size reklam kampanyalarınız veya pazarlama ürünleriniz için en doğru bakışları verecek doğru yüzü bulmanıza yardım edebiliriz. Mankenlik ve oyuncu yönetimi hakkındaki tüm ilgili hizmetleri sağlayabiliriz.

  Biz her zaman en kısa sürede en profesyonel hizmeti ve en iyi kaliteyi veririz, sonuç olarak da bu bize mutluluk getirir ve müşterilerimiz için daha çok çalışmamız için bizi motive eder. Bu sebeplerden dolayı, beraber çalıştığımız firmalardan hep iyi tepkiler alıyoruz. Geleceğe sizinle birlikte sağlam adımlarla ilerliyoruz.

  Moda çekimleri Filmler, TV dizileri ve reklam filmleri için erkek ve bayan oyuncu sağlamak Moda show’u organizasyonu ve koreografi Açılışlar Hostes temini Prova mankeni