Ivan Mladenov Fotograf

    Ivan Mladenov Fotograf


    Fotografové v PlzniPlzeň


    Jmenuji se Ivan Mladenov a jsem profesionální fotograf na volné noze. Specializuji se na modeling, módu, akty a reklamu, fotím ale i fotky jen tak pro radost, pro partnera apod., těhulky, dětičky, rodinky, zvířátka, produktové a image fotky, reportáže, svatby, plesy, tabla, firemní akce, architekturu a další. A jsem samozřejmě schopný a ochotný podílet se na téměř jakémkoliv Vašem individuálním nápadu a představách.

    Fotím ve vlastním fotostudiu v širším centru Plzně, ale i v exteriéru a pokud to bude vyžadovat situace nebo zákazník, tak i kdekoliv jinde. Vždy se snažím, aby mé fotky vyčnívaly nad šedým průměrem a aby měl zákazník jistotu, že stoprocentně naplní či předčí jeho očekávání. Dělám také vše pro to, aby byl výsledek vždy originální, nevšední, technicky dokonalý, a kreativní. Věřím, že jen tak dokážu vyhovět všem Vašim požadavkům.

    Upřednostňuji spíše neformální přátelskou atmosféru, jak při komunikaci, tak při samotném focení. Pokud máte jakékoliv přání nebo otázku, napište mi. Budu se těšit na spolupráci třeba právě s Vámi.