Honza Nymš Fotograf

  Honza Nymš Fotograf


  Fotografové v Hradec KrálovéHradec KrálovéProvodov Sonov
  Šonov 187


  Co nabízím: Portrétní fotografie, rodinná fotografie, business, portréty, fashion, glamour, akt. Další služby: Reklamní a produktovou fotografii, retuš fotografií tisk fotografií, grafické práce.

  About

  Jako fotograf jsem začínal u focení společenských akcí, plesů a uměleckých fotografií žen. Větší zkušenosti jsem získal až focením spodního prádla pro firmu Astratex.cz. Následovala spolupráce s firmami v kraji - z těch větších Bonatex.cz, Ariatex.cz, SAtrade s.r.o. a plno dalšími. Od té doby je mojí prioritou spokojenost zákazníků, profesionalita a perfektní služby. S klienty jednám vždy přátelsky a korektně tak, aby se u mě každý cítil příjemně a fotografování bylo krásným zážitkem a relaxací, nikoli stresující situací.

  Jsem fotograf z Náchoda, ale působím po celé České republice. Nejvíce mě můžete vídat v Královéhradeckém kraji. Pokud se jedná o focení mám oblíbená místa v Hradci Králové, Náchodě, Novém Městě nad Metují, Červeném Kosteleci, Dobrušce, Rychnově nad Kněžnou, Trutnově, Pardubicích. Zde fotím nejčastěji, ale rád přijedu kamkoliv v ČR.