Dorkas Krzemińska Stylistka

  Dorkas Krzemińska Stylistka


  Styliści w GdańskuGdańsk


  Świadczy usługi na terenie całego kraju. Ponadto w ramach ”zakupów ze stylistką” oferuje zorganizowane wyjazdy do Berlina, podczas których odwiedzisz największe galerie handlowe i domy towarowe Europy. Obecnie kończy pracę nad projektowaniem kolekcji spódnic pod marką DORKAS. W wolnych chwilach pracuje nad stworzeniem fachowego poradnika, którego zadaniem będzie pomoc w odnalezieniu własnego stylu. W życiu zawodowym kieruje się dewizą Kiedy praca jest pasją, marzenia stają się rzeczywistością.

  About

  Po ukończeniu filologii germańskiej na Uniwersytecie Gdańskim w 2008r, dalszą edukację połączyła ze światem mody. Uczyła się od najlepszych, między innymi na warsztatach stylizacji i projektowania mody- prestiżowej, francuskiej uczelni International University of Art for Fashion ESMOD w Berlinie, najstarszej wyższej szkole mody na świecie. Ukończyli ją m. in. Thierry Mugler, Nina Garcia i Olivier Rousteing- główny projektant domu mody Balmain.

  Na przestrzeni ostatnich lat zdobyła bogate doświadczenie przy współpracy w charakterze stylisty mody ze znanymi markami oraz polskimi projektantami. Jako redaktor mody działu kobieta.wp.pl serwisu Wirtualna Polska fachowym okiem komentuje styl gwiazd. W TVP2 "Pytanie na Śniadanie", TVP Gdańsk i Radiu Gdańsk udziela gościnnie porad, jako specjalistka ds. Dress Code i aktualnych trendów modowych. Jako stylistka kooperuje również z agencjami eventowymi przy okazji różnych wydarzeń o tematyce modowej.