AMQ Models Agencja Modelek  Agencje Modelek w WarszawieWarszawaUl Narbutta
  Ul. Narbutta 64


  Agencja AMQ models to założona w 2003r. przez Pawła Kowalika, Milenę Geben-Casteas oraz Małgorzatę Molendę agencja modeli i modelek. AMQ zrzesza modeli emanujących charyzmą, wyjątkowością, czyli cechami, które nadają prezentowanym przez nich produktom stosowną oprawę i gwarantują wizualno-użytkowy sukces. "Piękno", pomimo swej względności, staje się tylko ładnym, gdy brak mu osobowego klimatu, niepowtarzalności - stąd stawiamy wysoką poprzeczkę swoim modelom. Chociaż wszyscy spełniają podstawowe wymagania co do warunków fizycznych określonych panującymi zasadami czy potrzebami rynku, to jednak każdy z nich jest niepowtarzalny, dzięki czemu możemy spełniać oczekiwania najróżniejszych kontrahentów.

  Skupiamy się na wyszukiwaniu nietuzinkowych twarzy, osób o międzynarodowej urodzie, ciekawej osobowości, osób, dla których modeling jest wyzwaniem, pasją. Każdemu kto ostatecznie trafi do naszej agencji gwarantujemy indywidualne podejście do jej/jego kariery, zapewniamy testy zdjęciowe oraz szkolenia z zakresu choreografii wybiegowej i pozowania. Jesteśmy skuteczni w swoich działaniach i organizacji codziennych i tych dalekosiężnych zadań naszych podopiecznych.

  Nasza kilkuletnia obecność na rynku zaowocowała długotrwałą współpracą z najlepszymi agencjami modelek w Europie, USA i Azji, m.in.: w Paryżu, Mediolanie, Berlinie, Hamburgu, Londynie, Madrycie, Barcelonie, Nowym Jorku, Miami, w Atenach, Pekinie, Szanghaju, Seoulu, Singapurze, Izraelu,Taipei, Tokyo, Hongkongu, Bangkoku, Zurichu, Brukseli, czy Cape Town.

  Jakoże branża mody, to nie tylko modele i modelki, przez lata mieliśmy możliwość współpracy z utalentowanymi ludźmi z całej Polski - styliści, wizażyści, projektanci mody, fotograficy. Niektórzy są z nami do dziś, ale jesteśmy wciąż otwarci na nowe wyzwania i nowe pomysły. Wiek ? nie ma znaczenia. Wszyscy jesteśmy młodzi !